Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

23.01.2018 12:35

Можливі проблеми з двигуном та їх рішення

ремонт двигунаЧи часто вам доводилося звертати увагу на індикатори, які попереджають про поломку у вашому автомобілі? Як правило, більшість водіїв навіть не здогадуються про існування таких лампочок, які спалахують, якщо з вашим двигуном або іншою системою в машині щось не так.
Три головних індикатора вказують на те, що вам слід звернути увагу на стан вашого авто: "Перевірте рівень масла", "Низький тиск масла" і "Перевірте двигун". Останній індикатор є основною ознакою несправності двигуна. Якщо ви його побачили, це означає, що пора звертатися до фахівців, які зможуть встановити конкретну причину цього тривожного сигналу.
Серед інших "симптомів" несправності двигуна: робота з перебоями, скачки, сіпання. Подібні явища можуть означати забруднення свічки запалювання, паливних фільтрів, поломку блоку управління і т.д. Також про поломку свідчать сторонні звуки під час роботи мотора. Так, іноді ці звуки зовсім нешкідливі, можуть бути пов'язані з трансмісією, і в сервісному центрі швидко усунуть таку причину вашого поганого настрою. Подібні нервуючі звуки також люблять видавати двигуни з прямим упорскуванням, в такому випадку шуми вважаються нормою і вам просто доведеться змиритися з ними. Якщо ж ви не впевнені в тому, наскільки нормальними є звуки, які видає ваша машина, знову ж таки, слід звернутися в СТО.
Ознакою того, що в автосервіс слід звертатися негайно і без цього ніяк не обійтися є сторонні запахи у вашому авто. Запах газу або паленої гуми в салоні - це не жарт, адже ви не тільки ризикуєте застрягнути на дорозі в самий не підходящий момент і в самому невдалому місці, але і власним здоров'ям, оскільки вихлопні гази, які очевидно потрапляють всередину машини через несправний двигун дуже шкідливі для людини.
Останньою і безкопромісною ознакою поломки є густий клубок диму з вихлопної труби. Він означає, що в паливо потрапило стороння забруднююча речовина. Ігнорувати проблему не вийде, "симптоми" аж надто явні та й вашим сусідам по дорозі це буде заважати. 

Уникніть проблеми, запишіться на діагностику онлайн!

Якщо ви помітили принаймні одну із ознак у свого автомобіля, не затягуйте з цим, адже навіть якщо на даному етапі поломка несерйозна, то в майбутньому вона переросте в проблему, яка обійдеться вам дуже недешево.
Комп'ютерна діагностика двигуна в професійному СТО буде кращим рішенням у цій ситуації. Навіть якщо в процесі виявиться, що з мотором все в порядку, принаймні ви будете спокійні. А якщо буде виявлена ​​причина тривожних сигналів, вам відразу допоможуть відремонтувати двигун.
У будь-якому випадку, робіть це вчасно і ви уникните багатьох проблем у майбутньому. До того ж сьогодні для цього створені усі умови. Вам не потрібно шукати вільного приватного майстра, який не дає жодної гарантії чи стояти в черзі в СТО. Ви можете просто зайти на потрібний вам сайт і запишіться на діагностику авто онлайн.

Ми дбаємо про вашу безпеку

В якій СТО краще звернутися щодо комп’ютерної діагностики? В м. Хмельницький комп'ютерну діагностику, а при необхідності заміну запчастин до двигуна можна здійснити в професійному СТО "Говерла". Для зручності наших клієнтів у нас є сайт www.goverla.biz.ua, де можна записатися, як на діагностику двигуна, так і на будь-який сервіс, пов'язаний з обслуговуванням авто. Просто залиште свої контактні дані, вкажіть час, який вам підходить, а ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей. Ми дбаємо про Вашу безпеку, тому у нас працюють тільки найкращі фахівці, які надають дійсно якісні послуги і дають гарантію на них.