Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

30.11.2017 13:42

Як провести капітальний ремонт двигуна

ремонт двигуна

Багато водіїв нерідко мають справу з необхідністю проведення капітального ремонту двигуна. Процедура передбачає повне його відновлення, включає демонтаж та очищення. В процесі здійснюється перевірка, ремонт та шліфування колінчастого вала, систем подачі палива, блоку циліндрів, заміна масляного змащення та багато іншого. Ремонт двигуна може проводитися в разі низької компресії або зниженні потужності при природному пробігу транспортного засобу. Якщо ви помітили суттєве збільшення витрати масла, це вірний показник того, що його настав час ремонтувати. До інших ознак можна віднести: дим сірого або синюватого кольору, стукіт під час водіння, перегрів.

Пробіг двигуна у кожного транспортного засобу різний, він залежить від марки автомобіля та умов експлуатації. Якщо говорити в загальному, то пробіг авто до проведення процедури становить: Ford - 200 000 км, BMW - до 170 000 км, японські марки - до 250 000 км, іномарки - 200 тисяч.

Які дії можуть спричинити за собою необхідність в проведенні капітального ремонту?

  • рідкісна заміна масел може привести до швидкого стирання деталей та інших механізмів. Крім того, використання масла низької якості прискорює знос вузла, що може негативно вплинути навіть на новий двигун.
  • неналежний стан повітряного та паливного фільтрів, а також погане з'єднання у впускний системі сприяє проникненню пилу та бруду всередину. Як наслідок, моторні циліндри швидко зношуються.

СТО ремонт двигуна дозволяє відновити та поліпшити функції такої важливої ??деталі, а також при необхідності провести заміну тільки деяких її частин. Варто відзначити, що зараз в магазинах можна придбати будь-які деталі до транспортних засобів, але найкраще купувати їх в сервісних центрах. На це є кілька причин, по-перше, в автосалонах ви купите гарантовано якісну річ без браків та інших неприємностей. По-друге, фахівці в салоні підберуть саме ту, яка найкраще підходить вашому транспортному засобу і, в разі необхідності, порадять альтернативу. І по-третє, це зручно - можна купити все необхідне та відразу ж запустити в роботу.

Капремонт двигуна - одна з найскладніших процедур, яка може займати більше часу, ніж очікується. Дуже важливо віддавати перевагу саме тому салону, увага якого зосереджена не на швидкості роботи, а на якості.

Окрім відновлення двигуна, автосервіс Говерла пропонують й інші послуги, такі як заміна гальмівних дисків, технічних рідин, фільтрів, а також ремонт та діагностика інших деталей транспортного засобу.