Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

30.11.2017 13:37

Заправка автокондиціонера фреоном

заправка автокондиціонера машини

Багато сучасних автомобілів мають поліпшену систему кондиціонування повітря, для запуску якої достатньо лише одного натискання на кнопку. Автокондиціонери можуть функціонувати дуже довгий час без заправки та додаткового обслуговування, як правило, це залежить від умов зберігання та експлуатації транспортного засобу.

Але іноді трапляється так, що запустивши двигун авто та включивши кондиціонер, очікуєш прохолоди в літню спеку, а отримуєш все абсолютно навпаки - гаряче повітря. Щоб уникнути таких ситуацій, важливо регулярно проводити діагностику машини і, якщо поломка все-таки сталася, звернутися в сервісний центр. Ремонт автокондиціонера завжди виходить дешевше, ніж покупка нового.

Несправність автокондиционера може мати безліч причин від самої простої - несправність кнопки, до більш складних - відмова компресора, витік холодоагенту. Про поломки системи кондиціонування повітря можуть свідчити різні невідомі звуки, які можна почути при включенні та виключенні кондиціонера.

На зниження потужності системи кондиціонування впливає погана робота блоку управління клімат-контролю. Якщо ж результат діагностики даної деталі показав відсутність несправності, причина може полягати в необхідності дозаправки кондиціонера або повної заміни фреону. До інших причин можна віднести вихід з ладу електроклапанів, датчика тиску або компресора, забруднення системи. Передостанній варіант найбільш часто трапляється, оскільки цей вузол витримує постійні навантаження.

Перед заправкою кондиціонера проводиться повна діагностика даної деталі. У разі розгерметизації, замість фреону в системі кондиціонування з'являється повітря з незначною кількістю парів води, яка негативно впливає на стан деталі, викликаючи корозію. Заправляти систему кондиціонування повітря можна тільки спеціально призначеним для неї типом фреону. Холодоагент (фреон) закачується в систему за допомогою спеціального обладнання. Обсяг холодоагенту залежить від індивідуальних характеристик транспортного засобу.

В автосалонах можна провести не тільки ремонт та заправку автомобільного кондиціонера, але й провести його дезінфекцію, оскільки у волозі, яка утворюється внаслідок надходження охолодженого повітря, утворюються бактерії, які можуть викликати неприємний запах в машині або навіть стати причиною алергії.

Автосалон Говерла проводить якісну діагностику автомобіля і заправку кондиціонера. У разі несправності системи кондиціонування повітря, ми швидко знайдемо причину поломки та ефективно її усунемо. Також наші фахівці відрегулюють налаштування системи для подальшого безперебійного її функціонування.