Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

27.10.2017 19:16

Ремонт інжектора

ремонт інжектора

Кілька десятиліть тому в автомобілів системою впорскування палива був карбюратор, який мав просту конструкцію, дешеві запчастини, але його стабільність роботи залишала бажати кращого. Згодом на зміну цій технології прийшла нова - інжектор, який має попит і до цього дня.

Інжектор є системою вприскування палива в циліндри двигуна або у впускний тракт автомобіля, швидкість відкриття якого залежить від датчиків автомобіля. Насос може бути механічним - подає паливо шляхом тиску, і електронним - створює електронний імпульс, який дозволяє форсунку відкривати подачу палива. На сьогодення механічний насос майже не виготовляється, а ремонт вже існуючих є дуже трудомістким процесом. Механічні форсунки - K-Jetronic, KE-Jetronic, KE3-Jetronic застосовуються на двигунах, які використовують бензин. Електронні насоси мають великий попит. Для стабільної роботи деталі важливо регулярно проводити її чистку, оскільки з плином часу вона може засмічуватись через несправності інших вузлів машини або використання неякісного палива. Такі ознаки, як збільшення витрати палива, провалювання педалі газу, зниження потужності двигуна та його нестабільна робота на холостих обертах, можуть свідчити про несправності інжектора.

Залежно від складності неполадки, власнику авто може бути запропонований ремонт або чищення насоса. При ремонті ми розбираємо інжектор та замінюємо зношені деталі. Чистка вприскувача зазвичай рекомендується через кожні 30 тис. км. пробігу, але з огляду на той факт, що в Україні паливо може мати багато різних домішок, промивку радиться робити набагато частіше - після 15-20 тис. км. Зробивши якісну чистку, всі ознаки, про які говорилося вище, зникають.

Промивання інжектора можна провести як самостійно, так і звернутись за допомогою до фахівців. Як правило, незначне забруднення легко можна видалити використовуючи присадки, які купуються в авто магазині. Для очищення сильних забруднень потрібно звернутися в майстерню, оскільки в процесі процедури розбирається двигун та прилеглі вузли. В автосервісі Говерла можна зробити якісну діагностику та ремонт вприскувача. Ми визначаємо його працездатність та ступінь забруднення на спеціальному обладнанні, яке імітує різні режими роботи транспортного засобу, і тільки потім приступаємо до чищення. Використовуємо ультразвукову та рідинну промивку, в залежності від складності забруднення. Після завершення процесу перевіряється якість виконаної роботи.

Окрім ремонту механічного інжектора та діагностики авто, ми також пропонуємо такі послуги, як продаж запчастин та авто фарбування.