Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

20.10.2017 13:36

Диски і шини продаж

продаж шин та перевзуття

Незалежно від того, є машина новою чи перебуває в експлуатації вже протягом багатьох років, базове обслуговування автомобіля завжди необхідне для забезпечення безперебійної роботи транспортного засобу та для збереження його працездатності протягом довгого часу.

В автосервісі "Говерла" працюють сертифіковані спеціалісти, які готові надати кожному клієнту якісне технічне обслуговування. У нас можна не тільки придбати шини, але й замовити повний сервіс, який включає їх покупку, установку, а також такі послуги, як балансування, діагностика та ремонт.

Діагностика. Ми проводимо детальну діагностику шин та складаємо звіт про перевірку. Він складається з опису тиску в шинах, візуального огляду та вимірювання глибини протектора. Неправильний тиск може привести до швидкого та нерівномірного зносу шин. Наш візуальний огляд включає перевірку на наявність тріщин, глибоких розрізів та нерегулярного зносу.

Ремонт. Ми ремонтуємо проколи в протекторі, а також підтримуємо тиск повітря на рекомендованому виробником рівні. Це дозволяє запобігти подальшому пошкодженню шин та забезпечує безпечне водіння автомобіля.

Балансування. Регулярне балансування захищає транспортний засіб від пошкоджень, викликаних нерівномірним розподілом ваги, а також допомагає звести до мінімуму вібрації, які можуть відчуватися під час руху. Послуга дозволяє забезпечити правильне балансування шин для більш плавної та зручної їзди.

Зміна шин є важливим процесом, який необхідно проводити в обов'язковому порядку два рази на рік. З настанням низьких температур шини потрібно змінювати на зимові, а коли температура досягає 7-9 градусів можна провести заміну на літні. Це обумовлено тим, що літня гума розроблена спеціально для певного сезону, вона забезпечує надійне зчеплення автомобіля з асфальтом. Зимова гума дозволяє звести до мінімуму ковзання по снігу та льоду, таким чином забезпечуючи безпеку водіння.

При невиконанні цього правила ви зіткнетеся в поганою керованістю транспортнім засобом, що є дуже небезпечним. Існують також всесезонні шини, але вони підходять тільки для країн з помірним кліматом, в яких коливання температури зовсім незначні.

У нас можна придбати шини з наступними типами протекторів:

  • Спрямовані. Має V-подібний візерунок з великими проміжками між блоками протектора. Ці проміжки покращують стійкість автомобіля завдяки відведенню води з площини контакту шини з асфальтом. Такі протектори показують високу продуктивність.
  • Ненаправлені. Цей тип протекторів є найбільш поширеним та ставиться на більшість легкових автомобілів, він безшумний та довговічний.
  • Асиметричні. Поєднує в собі різні види малюнків для максимального зчеплення на мокрій та сухій дорогах. Такий варіант відмінно підходить для спортивних автомобілів.