Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

30.08.2017 17:48

Подушка безпеки. Ремонт та установка.

Подушки безпеки від Говерла

Кожен сучасний автомобіль має такий атрибут як подушка безпеки. Вона відіграє важливу роль у забезпеченні захисту водія та пасажирів. На випадок непередбачених обставин потрібно завжди стежити за справністю блоку srs airbag та при необхідності проводити його ремонт. Ця важлива деталь не тільки захищає життя людини, пом'якшуючи удар в разі ДТП, а й містить у собі цілий комплекс захисних заходів: блоки управління, ремені безпеки, піропатрони і датчики.

Принцип роботи

Фронтальні надувні подушки розташовуються в рульовому колесі і в верхній частині панелі навпроти сидіння пасажира. Бічні - встановлені в спинки передніх сидінь. При аваріях, елемент пом'якшує удар закриваючи собою водія, що допомагає мінімізувати наслідки непередбачуваної ситуації. Зафіксувавши людину подушка автоматично здувається. Важливо звернути увагу на те, що найкраще деталь працює в дуеті з ременями безпеки. Ремінь фіксує водія в сидінні, а подушка слугує м'якою перешкодою між ним і рульовим керуванням.

Як перевірити справність?

Якщо ви побачили, що горить лампочка подушок безпеки - це може свідчити про несправності. Але не варто повністю покладатися на цей індикатор, так як на ринку безліч порівняно недорогих пристроїв, які гаснуть незалежно від справності деталі, імітуючи хорошу роботу подушок, яких і зовсім може не бути в наявності. Також, можна провести огляд блоку srs airbag самостійно. Місцезнаходження подушок позначено міткою «Airbag». Але ми радимо регулярно робити діагностику в автосервісах. Якщо блок має пошкодження або не функціонує з якої-небудь причини, ви повинні запланувати його заміну якомога швидше, щоб захистити себе та інших пасажирів в вашому автомобілі.

У більшості ситуацій після розкриття надувних подушок їх необхідно замінити на нові. Однак за допомогою нашого сервісу по ремонту автомобілів, у вас є більш доступний, але не менш надійний варіант. Також, ви можете придбати нову систему рульового колеса, яка включає вже в себе подушку безпеки, але коштує вона дорожче, ніж процедура повторної установки подушки, не кажучи вже про додаткові витрати на її налаштовування. При ремонті замінюється тільки подушка і патрон. Облицювання ж дуже бережно відновлюється. Варто розуміти, що таку процедуру повинна виконувати обізнана людина, так як блок вимагає налаштовування, і якщо ремонт буде проведений неправильно, то подушка може спрацювати довільно.

В автосервісі Говерла працюють фахівці, які готові провести точну діагностику і ремонт подушок безпеки вашого автомобіля, а також заміна сайлентблоків.. За допомогою онлайн-сервісу техобслуговування можна заощадити гроші і зберегти час.