Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

02.06.2017 07:30

Види автосигналізацій, особливості установки та експлуатації різних типів систем

Сигналізація автомобіля

Встановлення сигналізації - найголовніше, що потрібно зробити після покупки автомобіля задля безпеки свого майна. Це гарантія перешкоджання крадіжці машини. Для встановлення сигналізації необхідно обрати досвідченого і кваліфікованого виконавця. Автосервіс Говерла надає послуги у цій сфері вже понад 10 років. Фахівці компанії встановлять, відремонтують і проведуть повне технічне обслуговування для сигналізації будь-якого типу. Всі роботи виконуються якісно, відповідають потребам клієнта, його бюджету і автомобілю.

Якими бувають сигналізації для автомобілів, їх плюси та мінуси

 

Виробники з кожним роком удосконалюють технічну сторону безпеки автомобіля. Існує безліч видів і типів сигналізацій, які значно різняться між собою як ціною, так і функціоналом. Оптимальна ціна комплексу варіюється в межах 5-10% від вартості машини. Давайте ближче познайомимося з найбільш популярними на сьогодні системами.

1. Аналогова одностороння автосигналізація

Принцип дії цього пристрою досить простий: сигнал передається з брелоку на блок охоронної системи. Блок розміщений всередині кузова. При активації датчиків вмикається сирена. Встановлення такої автосигналізації не вимагає великих витрат, але й не вирішує усіх можливих проблем. Наприклад, радіус дії брелоку становить всього 30 метрів, та й опір такої системи до електронного злому досить низький.

2. Сигналізація зі зворотним зв'язком

В брелок системи вбудований пейджер, який інформує власника про спробу проникнення. При цьому автомобільна сигналізація дає чітку інформацію про стан машини: чи був удар, чи відкриті двері або багажник, чи запущений двигун. Радіус дії брелоку - до 2 км на відкритому просторі, хоча при наявності перешкод він значно знижується. Серед мінусів відзначається слабка гучність брелоку, а також його помилкове спрацьовування (не з першого разу) у місцях скупчення машин. Та й за батарейкою, яка досить швидко сідає, потрібно постійно стежити.

3. Діалогова автосигналізація

Використовується такий же принцип, як і у систем зі зворотним зв'язком, але завдяки діалоговому коду комплекс краще захищений від електронного проникнення. Функція коду - розпізнавання належності брелоку до конкретного пристрою.

4. GSM автосигналізація

GSM модуль ставиться на охорону за допомогою ключа автомобіля і передає повідомлення про стан системи на мобільний телефон. Плюси очевидні: легкість в управлінні (потрібен тільки мобільний телефон), радіус дії не обмежений, зламати систему кодграббер неможливо. У разі розрядки мобільного телефону тривожні сповіщення будуть передані на додаткові номери, які заздалегідь узгоджуються з власником авто.

5. Іммобілайзер

Це система протидії автокрадіжкам, яка не подає жодних сигналів тривоги. Основна функція іммобілайзера - заборона запуску двигуна. Такий прилад не має зовнішніх ознак, тому зловмисник не може дізнатись про його існування. Включається комплекс внесенням спеціальної мітки в зону дії захисту (як правило, така зона розташована по колу на відстані декількох метрів від машини). Завдяки ключу шифрування, який фактично неможливо відсканувати, система не підлягає цифровому зламу.

Сигналізація від автоцентру Говерла - ваш автомобіль під надійною охороною!

 

Автоцентр Говерла пропонує купити автосигналізацію в комплекті з професійним встановленням. Компанія має багатий досвід у сфері продажів і обслуговування різних типів охоронних систем. При виборі сигналізації кваліфікований консультант порадить оптимальне поєднання надійності, якості та вартості. Ми підтримуємо високі стандарти обслуговування і пропонуємо клієнтам доступні ціни. Крім установки сигналізацій, компанія Говерла пропонує повний комплекс послуг автосервісу: ремонт та комп'ютерну діагностику всіх систем авто, чистку форсунок двигуна, заміну фільтрів і технічних рідин, розвал-сходження і т.д. На головній сторінці сайту розташована зручна форма для запису в чергу на СТО онлайн. Також ви можете зателефонувати в наш офіс. Номера телефонів вказані у розділі «Контакти». Довіртеся нашим професіоналам - і ми зробимо все швидко та якісно!