Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

17.02.2017 13:48

Зберігання шин в Хмельницькому

Зберігання шин на стелажах в автосервісі

Де краще зберігати шини до наступного сезону експлуатації? Це питання рано чи пізно ставить перед собою кожен автовласник, адже комплект сезонної гуми займає купу місця в гаражі. А що робити, якщо гаража взагалі немає? Деякі автолюбителі примудряються розмістити автошини на балконі, постійно спотикаючись об них протягом усього року. Влітку там лежать зимові покришки, а взимку — літні. Крім незручностей, зберігання резини у підсобних приміщеннях (на балконі, в сараї) істотно впливає як на її технічні характеристики, так і на тривалість служби виробу в цілому. Ігнорувати рекомендовані умови не варто, тому що стан коліс відповідає за безпеку водія і пасажирів під час руху автомобіля.

Вимоги до умов сезонного зберігання шин

 

У кожного автолюбителя є запасний комплект гуми. Влітку відпочивають зимові колеса, а взимку — літні. Правильне зберігання покришок — це запорука їх безпечної експлуатації та тривалого терміну використання. Вимоги до положення шин під час періоду спокою залежать від їх укомплектованості. Якщо колесо забортоване (разом з дисками), то його розміщують горизонтально. Коли ж на склад відправляють тільки гумові покришки, — правильним положенням буде вертикальне. Раз в 2-3 тижні колесо необхідно перевертати, щоб не деформувалася його форма. А ось вимоги до температурного режиму і до оптимальної вологості будуть загальними:
 

  • не можна, аби температура опускалася нижче 10ºС і піднімалася вище 25ºС;

  • оптимальна вологість в приміщенні повинна становити 80-85%;

  • не варто використовувати герметичні пакети для зберігання шин (це призводить до утворення конденсату);

  • приміщення не має бути пильним і брудним;

  • не можна допускати попадання прямих сонячних променів на гумову поверхню.

 

Для покришок небезпечне сусідство бензина, жирів, побутової хімії і промислових речовин. Навіть незначний вплив у вигляді випаровування скорочує термін служби виробу, що вже казати про випадково пролиту «хімію». Періодично необхідно міняти положення колеса, аби уникнути його деформації. Професіонали рекомендують робити це хоча б раз в 2 тижні. Перед відправкою на склад необхідно очистити шини від пилу і бруду. Незайвим також буде відзначити, на якому саме з коліс стояла та чи інша покришка. Чохли для упаковки виробів не повинні бути герметичними. Непоганий варіант — використовувати картонні коробки або спеціальні пакети з перфорацією.

Зберігання шин на автосервісі Говерла

 

Показники вологості і температури дуже важливі для тривалого зберігання покришок, тому на автосервісі Говерла облаштовано спеціальне закрите складське приміщення з потужною вентиляційною системою. Тут автошини проводять мінімум 6 місяців у році. Перед відправкою на зберігання гумову поверхню очищають і миють. Розміщення на стелажах і регулярне перевертання шин гарантує збереження форми протектора і бічної частини колеса. СТО Говерла пропонує послугу складського зберігання автошин протягом усього року, на будь-який термін від 6 місяців. Кожній покришці присвоюється індивідуальний номер, завдяки якому ви можете бути впевнені в цілості і збереженні вашого майна. Ми постійно розширюємо список послуг, що надаються, аби забезпечити вам максимальний комфорт. Для більш докладної інформації щодо послуги звертайтеся до наших менеджерів в Хмельницькому за телефоном: (0382) 71-04-15.