Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

18.10.2016 17:18

Продаж автошин і дисків. Поради щодо вибору покришок від фахівців шинного центру Віанор.

Продажа автошин на витрині шинного центру

Якісні автошини - запорука безпеки і впевненого руху на трасі. Виробники пропонують широкий вибір покришок для будь-якої марки автомобіля. Випускають спеціальну літню і зимову гуму, існують моделі для їзди по пересіченій місцевості, для поліпшеного зчеплення під час швидкого руху, є «обувка» для зледенілих доріг, покритих утрамбованим снігом. Окремими категоріями на вітринах спеціалізованих центрів представлені шини для легкових і вантажних автомобілів, для позашляховиків і мінівенів, для автобусів, вантажівок і навіть для гігантської індустріальної техніки. Продаж автошин - вельми конкурентний бізнес, тому шинний центр Віанор в місті Хмельницькому прагне забезпечити своїм клієнтам якісний сервіс і широкий вибір товарів. Звичайно, серед розмаїття запропонованих варіантів можна і розгубитися. Пропонуємо вам кілька порад від професіоналів у продажу дисків і шин.

Як вибрати відповідні шини?

  Існують кілька загальноприйнятих категорій класифікації покришок:
  • шосейні - для рівних сухих або мокрих доріг;
  • швидкісні - для автомобілів екстра-класу (дають відмінне зчеплення, але дуже швидко зношуються);
  • всесезонні - демонструють непогану зчіплюваність на засніженій або мокрій дорозі (звертайте увагу на країну-виробника - зимова погода, наприклад, в Італії разюче відрізняється від української);
  • всесезонні швидкісні - недешеві шини для любителів цілорічної швидкої їзди;
  • зимові - дають підвищене зчеплення на засніжених дорогах, завдяки спеціальному рисунку протектора «відводять» сніг із зони контакту, витримують низькі температури; але знижує керованість автомобіля на сухому покритті.
  Залежно від передбачуваних умов експлуатації вибираєте одну з вищенаведених категорій. Далі визначитеся з розміром. Розмір вказано:
  • в керівництві по експлуатації автомобіля;
  • на наклейці, що приклеєна до торця дверей;
  • на дверцятах паливного бака.
Якщо Вам потрібні автошини - звертайтеся в один з шинних центрів Віанор від компанії Говерла (філії в м.Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Вінниці, Тернополі). Ми є офіційним дистриб'ютором шин різних виробників Nokian Tyres (Фінляндія), Michelin (Франція), Goodyer (США), Dunlop (Великобританія), Fulda (Німеччина), Sava (Словенія), Росава (Україна), Кама (Росія). Приходьте, продаж дисків і шин - наш профіль!