Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

18.10.2016 16:22

У яких випадках необхідна діагностика двигуна і як ми її проводимо на СТО "Говерла"?

ремонт двигателя автомобиля

Причини для звернення на СТО

Найбільш частим приводом звернення на СТО із запитом діагностики двигуна є сигнал лампочки "Сheck engine". Існує безліч причин для активізації датчика. Ось основні з них:

  • несправність свічок;
  • неполадки бензонасоса або паливного фільтра;
  • потреба очищення та заміни форсунок;
  • неякісне паливо;
  • проблеми з каталізатором.

Також передумовою для проведення діагностики систем двигуна буде різке збільшення витрати масла або палива, нехарактерні звуки (стукіт, вібрація).

Діагностика та ремонт двигуна на СТО "Говерла" в Хмельницькому

Комплексна перевірка починається з підключення комп'ютера і зчитування кодів несправностей електронних систем автомобіля.

Другим етапом буде розшифровка коду і визначення проблеми (наприклад, код BS0163 для вантажівки Mercedes Atego означає "Коротке замикання або обрив кабелю CAN").

Третій етап - звірка еталонних і фактичних показників параметрів мотора і системи електронного управління.

Четвертий - діагностика вихідних сигналів датчиків машини за допомогою осцилографа.

П'ятий етап - перевірка клапанів, вентиляторів, дросельної заслінки і повітряних фільтрів (на цілісність, засміченість, присутність нагару). Також заміряються показники тиску палива і продуктивності паливного насоса.

Після закінчення діагностики фахівці оформляють протокол з внесеними показниками і рекомендаціями щодо ремонту (наприклад, може знадобитися чистка форсунок двигуна).

Ремонт двигуна автомобіля - завдання, з якою щодня успішно справляються наші фахівці. Ми регулярно проводимо різнопланові роботи поточного, профілактичного і капітального ремонту. Звертайтеся на СТО "Говерла" - будьте впевнені, що серце Вашого автомобіля в повному порядку!