Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

28.09.2016 10:29

Все про комп'ютерну діагностику автомобілів на СТО

Головний офіс компанії Говерла

Що таке «комп'ютерна діагностика для авто»?

Комп'ютерна перевірка автомобілів проводиться за допомогою портативного сканера, мультифункціонального стенду або персонального комп'ютера. У зв'язці з ПК використовується діагностичний адаптер, який підключається до спеціального роз'єму. Сучасні технології дають можливість за кілька годин визначити стан трансмісії, системи двигуна, панелі управління приладами і інших важливих технічних вузлів автомобіля. Під час робочого процесу можна відрегулювати налаштування електронних систем під поточну комплектацію машини. Аналіз даних дозволяє визначити ступінь зносу технічних вузлів і вчасно провести профілактичні роботи, заощадивши на дорогому ремонті.

Комп'ютерна діагностика двигуна в Хмельницькому

Зробити діагностику автомобіля неможливо без перевірки двигуна. В процесі роботи сканером зчитуються коди помилок, за якими інженер визначає характер несправності. Про необхідність перевірки сигналізує датчик "Check Engine", нехарактерні звуки, різке збільшення споживання масла і палива. Ремонт двигуна - дороге задоволення. Тому для профілактики виникнення серйозних проблем необхідно проводити комплексний огляд мотора 2 рази в рік.

Діагностика автомобіля перед покупкою

Ринок вторинного використання транспортних засобів - це не тільки економія, але і суттєвий ризик при покупці. Щоб уникнути неприємної ситуації, СТО «Говерла» рекомендує провести комп'ютерну перевірку машини перед її придбанням. Так Ви застрахуете себе від непередбачених витрат, і отримаєте повне уявлення про технічний стан авто.