Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Новини компанії Говерла

ремонт двигунаЧи часто вам доводилося звертати увагу на індикатори, які попереджають про поломку у вашому автомобілі? Як правило, більшість водіїв навіть не здогадуються про існування таких лампочок, які спалахують, якщо з вашим двигуном або іншою системою в машині щось не так.
Три головних індикатора вказують на те, що вам слід звернути увагу на стан вашого авто: "Перевірте рівень масла", "Низький тиск масла" і "Перевірте двигун". Останній індикатор є основною ознакою несправності двигуна. Якщо ви його побачили, це означає, що пора звертатися до фахівців, які зможуть встановити конкретну причину цього тривожного сигналу.
Серед інших "симптомів" несправності двигуна: робота з перебоями, скачки, сіпання. Подібні явища можуть означати забруднення свічки запалювання, паливних фільтрів, поломку блоку управління і т.д. Також про поломку свідчать сторонні звуки під час роботи мотора. Так, іноді ці звуки зовсім нешкідливі, можуть бути пов'язані з трансмісією, і в...
ремонт двигателя автомобиля Ремонт авто - питання, яке можна вирішити трьома способами: можна зробити це самостійно, звернутися до “кустарника” або відвезти машину в професійний автосервіс. Більшість водіїв обирають перші два варіанти. Чому? У дуже рідкісних випадках ремонт автомобіля здійснюється самостійно, тому що власник є фахівцем, дуже добре розуміється на машинах, має відповідний інструмент та обладнання і йому не потрібна стороння допомога. В основному люди вирішують розібратися з проблемою самостійно або звернеться до приватного майстра з метою економії коштів. Але чи завжди їм вдається заощадити?

Що робити, коли зламався автомобіль?

Насправді, є такі поломки, які кожен водій може і повинен вміти усунути самостійно, наприклад, замінити колесо, акумулятор, лампочки або двірники, очистити від нагару циліндри двигуна, відрегулювати паски або замки в дверях.
Є й такі ремонтні роботи, які при бажанні можна зробити самостійно, але для цього потрібні спеціальні інструменти й умови. До таких операцій...
ремонт двигуна

Багато водіїв нерідко мають справу з необхідністю проведення капітального ремонту двигуна. Процедура передбачає повне його відновлення, включає демонтаж та очищення. В процесі здійснюється перевірка, ремонт та шліфування колінчастого вала, систем подачі палива, блоку циліндрів, заміна масляного змащення та багато іншого. Ремонт двигуна може проводитися в разі низької компресії або зниженні потужності при природному пробігу транспортного засобу. Якщо ви помітили суттєве збільшення витрати масла, це вірний показник того, що його настав час ремонтувати. До інших ознак можна віднести: дим сірого або синюватого кольору, стукіт під час водіння, перегрів.

Пробіг двигуна у кожного транспортного засобу різний, він залежить від марки автомобіля та умов експлуатації. Якщо говорити в загальному, то пробіг авто до проведення процедури становить: Ford - 200 000 км, BMW - до 170 000 км, японські марки - до 250 000 км, іномарки - 200 тисяч.

Які дії можуть...

заправка автокондиціонера машини

Багато сучасних автомобілів мають поліпшену систему кондиціонування повітря, для запуску якої достатньо лише одного натискання на кнопку. Автокондиціонери можуть функціонувати дуже довгий час без заправки та додаткового обслуговування, як правило, це залежить від умов зберігання та експлуатації транспортного засобу.

Але іноді трапляється так, що запустивши двигун авто та включивши кондиціонер, очікуєш прохолоди в літню спеку, а отримуєш все абсолютно навпаки - гаряче повітря. Щоб уникнути таких ситуацій, важливо регулярно проводити діагностику машини і, якщо поломка все-таки сталася, звернутися в сервісний центр. Ремонт автокондиціонера завжди виходить дешевше, ніж покупка нового.

Несправність автокондиционера може мати безліч причин від самої простої - несправність кнопки, до більш складних - відмова компресора, витік холодоагенту. Про поломки системи кондиціонування повітря можуть свідчити різні невідомі звуки, які можна почути при включенні та виключенні кондиціонера.

На зниження потужності системи кондиціонування впливає погана робота блоку управління...

комп'ютерна діагностика авто в автосервісі

Технічний стан авто має безпосередній вплив на якість їзди та безпеку водія. Регулярний ремонт та діагностика машини дозволяє не тільки забезпечити комфорт та безпеку, а й знизити ризик виникнення різних поломок, істотно продовжити термін експлуатації транспортного засобу.

Що ж таке діагностика автомобіля?

Як і багато інших послуг, комп'ютерна діагностика надається в сервісних центрах із спеціальним обладнанням. В процесі виконується детальна перевірка транспортного засобу, і в разі виявлення несправностей фахівці швидко знаходять причину та виправляють її. Більше того, перед проведенням ремонту процедура діагностики вважається обов'язковою. Ви будете точно знати про технічний стан автомобіля та отримаєте корисні рекомендації про можливі вдосконалення системи, які позитивно вплинуть на подальшу якість роботи.

Процес перевірки проходить в два етапи. Перший етап складається з обговорення технічного стану авто з власником та проведення тест-драйву, другий полягає вже у безпосередньому здійсненні процедури. Проводячи тест-драйв...