Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Новини компанії Говерла

комп'ютерна діагностика авто в автосервісі

Технічний стан авто має безпосередній вплив на якість їзди та безпеку водія. Регулярний ремонт та діагностика машини дозволяє не тільки забезпечити комфорт та безпеку, а й знизити ризик виникнення різних поломок, істотно продовжити термін експлуатації транспортного засобу.

Що ж таке діагностика автомобіля?

Як і багато інших послуг, комп'ютерна діагностика надається в сервісних центрах із спеціальним обладнанням. В процесі виконується детальна перевірка транспортного засобу, і в разі виявлення несправностей фахівці швидко знаходять причину та виправляють її. Більше того, перед проведенням ремонту процедура діагностики вважається обов'язковою. Ви будете точно знати про технічний стан автомобіля та отримаєте корисні рекомендації про можливі вдосконалення системи, які позитивно вплинуть на подальшу якість роботи.

Процес перевірки проходить в два етапи. Перший етап складається з обговорення технічного стану авто з власником та проведення тест-драйву, другий полягає вже у безпосередньому здійсненні процедури. Проводячи тест-драйв...

фарбування авто

З кожним роком розробляється все більше унікальних формул фарб, які вражають не тільки своєю насиченістю та дивовижною палітрою кольорів, а й чудовою якістю. Якщо раніше доводилося задовольнятися невеликою різноманітністю кольорів, то зараз можна дати волю фантазії та пофарбувати машину в будь-який відтінок.

Уже багато років для фарбування автомобілів використовуються акрилові фарби та алкідна емаль. Не меншим попитом користуються нітроемалі та світлонакопичувальні фарби для фарбування певних деталей автомобіля - дисків, вітровиків та декоративних смужок. Сучасні авто фарби не можуть не тішити як власників автомобілів своєю стійкістю, так і фахівців автосервісів своєю екологічністю. Важливим фактором є і те, що такі матеріали виконують не тільки декоративні функції, але й захисні, попереджуючи утворення корозії, яка часто з'являється внаслідок взаємодії з агресивним навколишнім середовищем.

З автосервісом "Говерла" фарбування авто здійснюється швидко та якісно. Вашому вибору буде надано великий асортимент барвників, які...

ремонт інжектора

Кілька десятиліть тому в автомобілів системою впорскування палива був карбюратор, який мав просту конструкцію, дешеві запчастини, але його стабільність роботи залишала бажати кращого. Згодом на зміну цій технології прийшла нова - інжектор, який має попит і до цього дня.

Інжектор є системою вприскування палива в циліндри двигуна або у впускний тракт автомобіля, швидкість відкриття якого залежить від датчиків автомобіля. Насос може бути механічним - подає паливо шляхом тиску, і електронним - створює електронний імпульс, який дозволяє форсунку відкривати подачу палива. На сьогодення механічний насос майже не виготовляється, а ремонт вже існуючих є дуже трудомістким процесом. Механічні форсунки - K-Jetronic, KE-Jetronic, KE3-Jetronic застосовуються на двигунах, які використовують бензин. Електронні насоси мають великий попит. Для стабільної роботи деталі важливо регулярно проводити її чистку, оскільки з плином часу вона може засмічуватись через несправності інших вузлів машини або використання неякісного палива. Такі...

продаж шин та перевзуття

Незалежно від того, є машина новою чи перебуває в експлуатації вже протягом багатьох років, базове обслуговування автомобіля завжди необхідне для забезпечення безперебійної роботи транспортного засобу та для збереження його працездатності протягом довгого часу.

В автосервісі "Говерла" працюють сертифіковані спеціалісти, які готові надати кожному клієнту якісне технічне обслуговування. У нас можна не тільки придбати шини, але й замовити повний сервіс, який включає їх покупку, установку, а також такі послуги, як балансування, діагностика та ремонт.

Діагностика. Ми проводимо детальну діагностику шин та складаємо звіт про перевірку. Він складається з опису тиску в шинах, візуального огляду та вимірювання глибини протектора. Неправильний тиск може привести до швидкого та нерівномірного зносу шин. Наш візуальний огляд включає перевірку на наявність тріщин, глибоких розрізів та нерегулярного зносу.

Ремонт. Ми ремонтуємо проколи в протекторі, а також підтримуємо тиск повітря на рекомендованому виробником рівні. Це...

ремонт кардана

Приводний вал транспортного засобу - механізм, що обертається, розташований між диференціалом і коробкою передач. Він допомагає перемикатися з холостого ходу на привід, без нього транспортний засіб ніколи б не зміг рухатися. Зазвичай несправності карданного валу розпізнаються не відразу, і з часом стан деталі погіршується. Коли вдається побачити проблему на ранній стадії, можна уникнути дорогого ремонту. Якщо ж ремонту кардана не уникнути, краще звернутися за цим в автосервіс.

Існують різні сигнали, що вказують на несправність приводного вала автомобіля.

Машина може створювати шум, якщо карданний вал несправний. Ви почуєте низький скрипучий звук, який посилюється зі збільшенням швидкості. Цей гул може повністю зникнути при русі на більш високих швидкостях і знову з'явитися, коли автомобіль сповільнюється.

Пошкоджений кардан може привести до вібрації транспортного засобу. Весь автомобіль буде тремтіти, вібрація часто посилюється з підвищенням швидкості.

Проблема з приводним валом може перешкоджати правильному обертанню коліс машини....