Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Новини компанії Говерла

ремонт двигуна

Багато водіїв нерідко мають справу з необхідністю проведення капітального ремонту двигуна. Процедура передбачає повне його відновлення, включає демонтаж та очищення. В процесі здійснюється перевірка, ремонт та шліфування колінчастого вала, систем подачі палива, блоку циліндрів, заміна масляного змащення та багато іншого. Ремонт двигуна може проводитися в разі низької компресії або зниженні потужності при природному пробігу транспортного засобу. Якщо ви помітили суттєве збільшення витрати масла, це вірний показник того, що його настав час ремонтувати. До інших ознак можна віднести: дим сірого або синюватого кольору, стукіт під час водіння, перегрів.

Пробіг двигуна у кожного транспортного засобу різний, він залежить від марки автомобіля та умов експлуатації. Якщо говорити в загальному, то пробіг авто до проведення процедури становить: Ford - 200 000 км, BMW - до 170 000 км, японські марки - до 250 000 км, іномарки - 200 тисяч.

Які дії можуть...

заправка автокондиціонера машини

Багато сучасних автомобілів мають поліпшену систему кондиціонування повітря, для запуску якої достатньо лише одного натискання на кнопку. Автокондиціонери можуть функціонувати дуже довгий час без заправки та додаткового обслуговування, як правило, це залежить від умов зберігання та експлуатації транспортного засобу.

Але іноді трапляється так, що запустивши двигун авто та включивши кондиціонер, очікуєш прохолоди в літню спеку, а отримуєш все абсолютно навпаки - гаряче повітря. Щоб уникнути таких ситуацій, важливо регулярно проводити діагностику машини і, якщо поломка все-таки сталася, звернутися в сервісний центр. Ремонт автокондиціонера завжди виходить дешевше, ніж покупка нового.

Несправність автокондиционера може мати безліч причин від самої простої - несправність кнопки, до більш складних - відмова компресора, витік холодоагенту. Про поломки системи кондиціонування повітря можуть свідчити різні невідомі звуки, які можна почути при включенні та виключенні кондиціонера.

На зниження потужності системи кондиціонування впливає погана робота блоку управління...

комп'ютерна діагностика авто в автосервісі

Технічний стан авто має безпосередній вплив на якість їзди та безпеку водія. Регулярний ремонт та діагностика машини дозволяє не тільки забезпечити комфорт та безпеку, а й знизити ризик виникнення різних поломок, істотно продовжити термін експлуатації транспортного засобу.

Що ж таке діагностика автомобіля?

Як і багато інших послуг, комп'ютерна діагностика надається в сервісних центрах із спеціальним обладнанням. В процесі виконується детальна перевірка транспортного засобу, і в разі виявлення несправностей фахівці швидко знаходять причину та виправляють її. Більше того, перед проведенням ремонту процедура діагностики вважається обов'язковою. Ви будете точно знати про технічний стан автомобіля та отримаєте корисні рекомендації про можливі вдосконалення системи, які позитивно вплинуть на подальшу якість роботи.

Процес перевірки проходить в два етапи. Перший етап складається з обговорення технічного стану авто з власником та проведення тест-драйву, другий полягає вже у безпосередньому здійсненні процедури. Проводячи тест-драйв...

фарбування авто

З кожним роком розробляється все більше унікальних формул фарб, які вражають не тільки своєю насиченістю та дивовижною палітрою кольорів, а й чудовою якістю. Якщо раніше доводилося задовольнятися невеликою різноманітністю кольорів, то зараз можна дати волю фантазії та пофарбувати машину в будь-який відтінок.

Уже багато років для фарбування автомобілів використовуються акрилові фарби та алкідна емаль. Не меншим попитом користуються нітроемалі та світлонакопичувальні фарби для фарбування певних деталей автомобіля - дисків, вітровиків та декоративних смужок. Сучасні авто фарби не можуть не тішити як власників автомобілів своєю стійкістю, так і фахівців автосервісів своєю екологічністю. Важливим фактором є і те, що такі матеріали виконують не тільки декоративні функції, але й захисні, попереджуючи утворення корозії, яка часто з'являється внаслідок взаємодії з агресивним навколишнім середовищем.

З автосервісом "Говерла" фарбування авто здійснюється швидко та якісно. Вашому вибору буде надано великий асортимент барвників, які...

ремонт інжектора

Кілька десятиліть тому в автомобілів системою впорскування палива був карбюратор, який мав просту конструкцію, дешеві запчастини, але його стабільність роботи залишала бажати кращого. Згодом на зміну цій технології прийшла нова - інжектор, який має попит і до цього дня.

Інжектор є системою вприскування палива в циліндри двигуна або у впускний тракт автомобіля, швидкість відкриття якого залежить від датчиків автомобіля. Насос може бути механічним - подає паливо шляхом тиску, і електронним - створює електронний імпульс, який дозволяє форсунку відкривати подачу палива. На сьогодення механічний насос майже не виготовляється, а ремонт вже існуючих є дуже трудомістким процесом. Механічні форсунки - K-Jetronic, KE-Jetronic, KE3-Jetronic застосовуються на двигунах, які використовують бензин. Електронні насоси мають великий попит. Для стабільної роботи деталі важливо регулярно проводити її чистку, оскільки з плином часу вона може засмічуватись через несправності інших вузлів машини або використання неякісного палива. Такі...