Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Новини компанії Говерла

Система запалювання двигуна в автомобілі: принцип роботиВодії вантажівок на дорогах - їх спритність, те, як вони справляються з габаритами - викликають повагу та захоплення. Управління вантажівкою вимагає досвіду водіння, а також знання самого авто. Водії цієї категорії автомобілів, як правило, розбираються і в тому, і в іншому, тому якщо в дорозі трапляються поломки, вони справляються з ними самостійно, але при першій же можливості звертаються в автосервіс для подальшої діагностики й усунення проблеми.

Чому вантажні автомобілі слід ремонтувати на СТО?

Є кілька причин, чому технічне обслуговування вантажівок повинне проводитися в СТО.
  • Машина, яка перевозить великі вантажі, вимагає особливо ретельної діагностики.
  • Деталі вантажних автомобілів занадто великі.
  • Складна конструкція сучасних вантажівок, особливо іномарок.

Ремонт вантажних автомобілів в Хмельницькому

Головна причина, чому ремонт слід робити на СТО - наявність необхідного обладнання для якісної діагностики та усунення поломок. Технічне обслуговування вантажних автомобілів в Хмельницькому надають вантажні...
Радіатор автомобіляАвтолюбителі рідко звертаються в СТО з 2 причин:
1. вони знають, як правильно поводитися з автомобілем, щоб він не ламався
2. добре розбираються в машинах, щоб усунути поломку самостійно.
Але навіть найбільші фанати автомобілів іноді обслуговуються в автосервісі. На СТО є кваліфіковані фахівці, необхідне обладнання, а на нашій СТО в Хмельницькому навіть комплектуючі та запчастини є в наявності. У цій статті ми розповімо про частини машини, які не рекомендується ремонтувати самостійно, але які швидко і надовго усуне наш автосервіс в Хмельницькому, ну або інша професійна СТО.

1. Лакофарбове покриття

Мова йде не про дрібні подряпини, а про серйозні пошкодження. Особливо, якщо автомобіль не новий, шпаклівку й фарбування потрібно робити на СТО. Ігнорувати пошкодження не варто, оскільки, самі розумієте, що це загрожує корозією й швидким руйнуванням авто. Водії зі стажем розуміють, що пофарбувати машину на СТО дешевше, ніж зробити це...
Ремонт електрообладнання автомобіляЗгадаймо один старий анекдот по темі. Купив молодий хлопець у свого колеги стару "п'ятірку". Батько запропонував зекономлені гроші витратити на заміну електрообладнання, мовляв, машина не нова, проводка стара, а грошей якраз на ремонт. Син не захотів, витратив гроші на аудіосистему в авто. Через тиждень телефонує засмучений син батькові і каже, що машина заглухла посеред дороги, запитує що робити. Батько відповідає:
- Потрібно сісти в машину. Сів?
- Сів, а що далі робити?
- А далі включай музику і слухай.
Жарти жартами, але несправність електрообладнання автомобіля - це не смішно. Поломки електрообладнання можуть закінчитися коротким замиканням і навіть загорянням авто.
Система електрообладнання грає важливу роль у функціонуванні машини. Робота двигуна, трансмісії, ходової частини залежать від пристроїв, що переробляють електроенергію. Автоматизація процесів, комфортні умови для пасажирів і водія - завдання, яке теж виконує електрообладнання.

Система містить такі елементи:

...
ремонт двигателя автомобиля Недбала експлуатація автомобіля - одна з поширених причин поломок, але не завжди авто ламається з вини водія. Деталі двигуна після довгого періоду експлуатації зношуються, і тоді мотор ламається з природних причин.

Деякі причини поломки двигуна авто:

  • перегрів;
  • недостатній рівень масла;
  • порушення швидкісного режиму;
  • заміна рідних деталей неякісними аналогами при ремонті;
  • неправильна збірка після капітального ремонту.
У кожному з цих випадків автомобіль потребує ремонту.

Розрізняють два види ремонту двигунів легкових і вантажних автомобілів:

  • поточний ремонт двигуна авто передбачає заміну або ремонт не базових деталей: поршневих кілець, поршнів, вкладишів підшипників та інших другорядних запчастин з метою профілактики серйозних поломок, для поліпшення загальної роботи автомобіля;
  • капітальний ремонт автомобіля необхідний при поломках мотора. В такому випадку колінчастий вал і циліндри проходять механічну обробку, мотор піддається повному або частковому розбиранню.
При поточному ремонті автомобіль, як правило, привозять в СТО або приватну...
ремонт двигунаЧи часто вам доводилося звертати увагу на індикатори, які попереджають про поломку у вашому автомобілі? Як правило, більшість водіїв навіть не здогадуються про існування таких лампочок, які спалахують, якщо з вашим двигуном або іншою системою в машині щось не так.
Три головних індикатора вказують на те, що вам слід звернути увагу на стан вашого авто: "Перевірте рівень масла", "Низький тиск масла" і "Перевірте двигун". Останній індикатор є основною ознакою несправності двигуна. Якщо ви його побачили, це означає, що пора звертатися до фахівців, які зможуть встановити конкретну причину цього тривожного сигналу.
Серед інших "симптомів" несправності двигуна: робота з перебоями, скачки, сіпання. Подібні явища можуть означати забруднення свічки запалювання, паливних фільтрів, поломку блоку управління і т.д. Також про поломку свідчать сторонні звуки під час роботи мотора. Так, іноді ці звуки зовсім нешкідливі, можуть бути пов'язані з трансмісією, і в...