Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Автомагазин Говерла - якісні автомобільні товари

Автомагазин Говерла

Компанія "Говерла" пропонує колосальний асортимент товарів від кращих світових виробників. Висока якість за низькою ціною! Хіба не це Ви шукали?

Наші магазини можна назвати авто аптеками, які з радістю готові прийти на допомогу кожному водієві. Ми підлікуємо хворі деталі, замінимо безнадійні на нові і надійні.

Кому ще якісних автомобільних товарів?

Ми багато років працюємо в автомобільній сфері. За цей час ми уклали співпрацю з безліччю великих постачальників автомобільних запчастин. У нас завжди в наявності оригінальні та альтернативні запчастини до автомобіля будь-якої марки. Таким чином, клієнти можуть заощадити свій безцінний час і сили. Адже не потрібно займатися довгими пошуками потрібної запчастини.

Чому варто вибрати Автомагазин "Говерла"?

Не має абсолютно ніякого значення яка у Вас машина. У наших магазинах Ви побачите великий вибір автомобільних товарів і для легкових, і для вантажних автомобілів будь-яких марок і моделей. Порадимо і підберемо краще для Вас.

У мережі наших магазинів Ви зможете купити:

До складу нашої компанії "Говерла" входять також Шинні Центри "Віанор"!

Шинний центр "Віанор" - кращий гардероб для вашого авто!

Прийшла пора перевзувати свого "залізного коня"? Кращі шини Ви зможете знайти в нашому шинному центрі "Віанор"! Наші філії шинних центрів знаходяться в містах: Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Кам'янець-Подільський. В основному вони займаються продажем автошин. А в Тернополі, Хмельницькому та Вінниці є чудова можливість скористатися послугою шиномонтажу і ремонту машини.

"Віанор" пропонує клієнтам широкий асортимент літніх, зимових і всесезонних шин від відомих виробників. Наприклад, великою популярністю користуються компанії Nokian, Michelin, Goodyear, Dunlop і безліч інших.

Якщо Ви дійсно дбаєте про свій автомобіль, купуйте найбільш якісні товари в автомагазинах "Говерла"!