Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Автосервіс - технічне обслуговування та ремонт автомобілів

Автосервіс Говерла

Якщо хочете, щоб авто довго прослужило, слід вчасно обслуговувати його. А щоб не робити ремонт, потрібно вчасно проводити діагностику. Якісний ремонт та технічне обслуговування автомобілів - запорука їх довгого життя. Компанія "Говерла" докладає всі зусилля і старання для того, щоб наші послуги були завжди на високому рівні.

У нас працюють професіонали своєї справи, виключно висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом. Всі співробітники автосервісу "Говерла" - це люди, яких надихають автомобілі.

Саме тому нам зовсім не важко провести ремонт вантажних і легкових автомобілів. Ми впораємося з неполадками будь-якого типу і будь-якої складності.

Що ми зможемо зробити для своїх клієнтів?

Проведемо повну діагностику двигуна, а також вихлопної системи, замінимо технічні рідини, зробимо ремонт електрообладнання та механічної коробки передач, перевіримо систему запалювання і гальмівну систему, почистимо форсунки і встановимо додаткове обладнання, а також надамо інші послуги.

Вам варто знати, що майстри Автоцентру "Говерла" з турботою ставляться до кожної деталі.

Ремонт автомобіля проводиться в кращому вигляді: якісно, ​​швидко і надійно. А ціни на наші послуги Вас приємно здивують!

Задоволений клієнт - головне досягнення для нас!