Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

Про компанію

Головний офіс компанії Говерла

Компанія "Говерла" функціонує на ринку України з 2001 року. І за цей, досить-таки тривалий період роботи, наша компанія розширилася. На сьогоднішній день в наш склад входять: дистриб'юторські компанії, мережа шинних центрів "Віанор", а також мережа автоцентрів "Говерла".

Нашою метою є розвиток і задоволення потреб наших клієнтів. З кожним днем ​​ми вдосконалюємося заради Вас. Завдяки цьому ми заслужили бездоганну репутацію серед тисяч своїх клієнтів.

Наш головний офіс знаходиться в місті Хмельницький, де і почався наш професійний шлях. А також у нас є філії шинних центрів в Тернополі, Вінниці, Кам'янець-Подільському.

 Чому Вам вигідно співпрацювати з нами?

Компанія "Говерла" надає повний комплекс по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобілів будь-яких моделей як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Станція технічного обслуговування нашої компанії забезпечена найкращим осучасним обладнанням і якісними інструментами. Завдяки цьому ми можемо надати клієнтам весь спектр послуг, які пов'язані з ремонтом і технічним обслуговуванням машин.


Ми є:

Офіційним імпортером в областях західної України (Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Чернівці) торгової марки MOL DYNAMIC, м Алмашфузіто, Угорщина (MOL-LUB) - якісні моторні, промислові, консистентні масла й змащення, автомобільна хімія;
 

Офіційним дилером:

 

Офіційним представником:

Відмінне електрообладнання для автомобілів: щитки запобіжників, блоки реле, електронні блоки управління;

Для машин будь-якої моделі: моторні, трансмісійні, індустріальні, енергетичні мастила, мастильно-охолоджуючі рідини;

Різні автомобільні запчастини, електричні бензонасоси, масляні фільтри, термостати, гальмівні колодки, герметики, амортизатори, фільтри повітряні, підшипники, ремені, помпи, кульові опори;

Покриття високої якості: універсальні емалі, універсальні металіки, олівці для реставрації, автомобільні емалі, жаростійкі фарби, декоративні емалі, флуоресцентні фарби, акрилові емалі, універсальні грунти;

Акумуляторні батареї для автомобільної та сільськогосподарської техніки;

Всі типи фільтрів: повітряні, масляні, паливні, салонні, автомобільні;

Різні технічні рідини: охолоджувальні рідини, тосоли, антифризи, гальмівні рідини;

Якісні автозапчастини та аксесуари на будь-який смак;

Автохімія: моторні, трансмісійні, індустріальні, енергетичні мастила;

Відмінні масла і змащення: моторні, трансмісійні, індустріальні, енергетичні;

Велика кількість шин: вантажні, сільськогосподарські, автомобільні.

 

Послуги по ремонту легкових і вантажних автомобілів, які ми надаємо:

 

Справи важливіші слів!

 

В автоцентрі "Говерла" працюють досвідчені консультанти, які зможуть вирішити будь-яку Вашу проблему:

 

Наша компанія пройшла довгий і важкий шлях до своєї мети. Але ми досягли навіть більшого. Досягненнями стали - неймовірно високий рівень обслуговування і визнання нашими клієнтами. Для нас це найважливіше. Професійні працівники станції технічного обслуговування "Говерла" виконають роботи будь-якої складності, завдяки багатому досвіду та сучасному обладнанню. Ми - колектив однодумців, для яких автомобіль грає найважливішу роль життя. Всі роботи виконуються відповідно до стандартів якості та безпеки.

Звертаючись до нас на сервіс, Ви отримаєте кваліфіковані послуги. Для постійних клієнтів на послуги СТО і магазину діє система гнучких знижок. Чекаємо Вас.