Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

29.03.2018 21:02

5 поломок легкового авто, які не варто лагодити власними руками

Радіатор автомобіляАвтолюбителі рідко звертаються в СТО з 2 причин:
1. вони знають, як правильно поводитися з автомобілем, щоб він не ламався
2. добре розбираються в машинах, щоб усунути поломку самостійно.
Але навіть найбільші фанати автомобілів іноді обслуговуються в автосервісі. На СТО є кваліфіковані фахівці, необхідне обладнання, а на нашій СТО в Хмельницькому навіть комплектуючі та запчастини є в наявності. У цій статті ми розповімо про частини машини, які не рекомендується ремонтувати самостійно, але які швидко і надовго усуне наш автосервіс в Хмельницькому, ну або інша професійна СТО.

1. Лакофарбове покриття

Мова йде не про дрібні подряпини, а про серйозні пошкодження. Особливо, якщо автомобіль не новий, шпаклівку й фарбування потрібно робити на СТО. Ігнорувати пошкодження не варто, оскільки, самі розумієте, що це загрожує корозією й швидким руйнуванням авто. Водії зі стажем розуміють, що пофарбувати машину на СТО дешевше, ніж зробити це самостійно, адже в результаті все-одно знадобиться професійний ремонт. Скупий платить двічі.

2. Електронний блок управління

ЕБУ відповідає за управління мотором, подачу палива, гальмівну систему та інші життєво важливі системи авто. По суті, це автомобільний комп'ютер із заводськими налаштуваннями. Якщо в ході ремонту ви щось пошкодите, це загрожує серйозними поломками, усунення яких влетить в копієчку. Вбудовані системи ЕБУ не можна лагодити голими руками. Потрібна спеціальна техніка, в тому числі й комп'ютерна.
СТО "Говерла" здійснює технічне обслуговування легкових автомобілів в Хмельницькому з використанням сучасного обладнання й комп'ютерних технологій, а тому не ризикуйте, довірте своє авто "озброєним" фахівцям.

3. Заміна лобовика

Лобове скло, а особливо для іномарок - недешева деталь, й може коштувати від пари сотень до декількох тисяч доларів. Якщо ж так сталося що потрібно міняти заводський лобовик, краще відразу поїхати на СТО. Не довіряйте вашу ластівку гаражним фахівцям, не намагайтеся здійснити заміну самі. Наслідком можуть бути сторонні звуки під час руху, порушення термоізоляції, порушення вологостійкості і т.д.
Ремонт легкових автомобілів будь-якої складності, в тому числі й заміну вітрового скла можна здійснити в автосервісі "Говерла" в Хмельницькому.

4. Електрообладнання автомобіля

Електрика в авто відіграє важливу роль: робота мотора, ходової частини, трансмісії та інших важливих елементів, які рухають автомобіль залежить від електрообладнання.
Часто, щоб локалізувати поломку, потрібна комп'ютерна діагностика, не кажучи вже про те, що для ремонту теж потрібне дороге обладнання, яке є в СТО.
У нашому СТО в Хмельницькому діагностика і регулювання електрообладнання легкових й вантажних автомобілів проводиться за допомогою лише сучасної техніки.

5. Система подачі палива

Поломки цієї системи дуже небезпечні, тому що можуть стати причиною пожежі в авто. Ремонт паливної системи сучасних легкових автомобілів - це, в першу чергу, комп'ютерна діагностика. В ході ремонту, як правило, потрібна заміна деталей, наприклад, паливного насоса або фільтра. Досвідчений власник машини розуміє, що простіше звернутися в СТО, де пропонують комплексне технічне обслуговування автомобілів.

Ремонт легкових автомобілів в Хмельницькому

Якщо ви шукаєте СТО в Хмельницькому, яка здійснює діагностику та ремонт легкових авто, то вам підійде автосервіс "Говерла". А щоб не стояти в черзі, ви можете подати заявку на обслуговування легкового автомобіля онлайн на сайті www.goverla.biz.ua.