Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

19.01.2018 17:17

Ремонт авто: що потрібно знати і до кого звертатися, якщо зламалася машина

ремонт двигателя автомобиля Ремонт авто - питання, яке можна вирішити трьома способами: можна зробити це самостійно, звернутися до “кустарника” або відвезти машину в професійний автосервіс. Більшість водіїв обирають перші два варіанти. Чому? У дуже рідкісних випадках ремонт автомобіля здійснюється самостійно, тому що власник є фахівцем, дуже добре розуміється на машинах, має відповідний інструмент та обладнання і йому не потрібна стороння допомога. В основному люди вирішують розібратися з проблемою самостійно або звернеться до приватного майстра з метою економії коштів. Але чи завжди їм вдається заощадити?

Що робити, коли зламався автомобіль?

Насправді, є такі поломки, які кожен водій може і повинен вміти усунути самостійно, наприклад, замінити колесо, акумулятор, лампочки або двірники, очистити від нагару циліндри двигуна, відрегулювати паски або замки в дверях.
Є й такі ремонтні роботи, які при бажанні можна зробити самостійно, але для цього потрібні спеціальні інструменти й умови. До таких операцій можна віднести заміну масла, гальмівних колодок, стекол і т.д. Тут без естакади або оглядової ями не обійтися.
Але є і такі ситуації, коли ремонт та обслуговування автомобілів може здійснити лише фахівець СТО, тому що тут уже потрібні і серйозне обладнання, і технічні знання. Наприклад, якщо у вас зламався двигун, гальма або трансмісія, машину потрібно реабілітувати після аварії, видалити вм'ятини, пофарбувати автомобіль і т.д. Але навіть в таких випадках, водії, намагаючись, заощадити гроші, звертаються не в сервісні центри, а до майстрів-любителів, у яких і інструменти є, і гараж з ямою, і бажання копирсатися в машинах, але ось гарантії на послуги, на жаль, ви не отримаєте. Більше того, після такого ремонту, можна навіть заводську гарантію втратити і без рідних деталей залишитися. Ще один мінус кустарного обслуговування і граблі, на які не перестають наступати, як показує досвід, врешті-решт, вам все одно доведеться звернутися в автосервіс.

У чому переваги ремонту в автосервісі?

Як всім відомо, скупий платить двічі, тому, якщо ви хочете дійсно якісне обслуговування, краще відразу звернеться в автосервіс. Ось декілька причин, чому ремонт та обслуговування легкових або вантажних автомобілів слід здійснювати в СТО:
  • сучасне обладнання та інструменти;
  • досвідчені і кваліфіковані фахівці;
  • точна діагностика й встановлення причини поточної проблеми;
  • можливість здійснення комплексної діагностики стану автомобіля;
  • гарантія на надані послуги.
Вибравши наш автосервіс, у вас буде можливість відчути всі ці переваги. Крім того, у нас ви можете скористатися такими послугами, які пропонує не кожен центр обслуговування автомобілів, наприклад, здійснити комп'ютерну діагностику вашого авто. Ви будете приємно здивовані не тільки якістю послуг, ми дотримуємось європейських стандартів обслуговування клієнтів, а й доступними конкурентними цінами на них. Також, для вашої зручності, щоб заощадити ваш час, на нашому сайті www.goverla.biz.ua ми реалізували можливість записатися на сервіс онлайн. На цьому ж сайті ви можете замовити і купити автомобільні товари від кращих виробників. Ми співпрацюємо з такими компаніями, як Mol Dynamic, Nokian Tyres, Zollex. І пам'ятайте, своєчасна заміна матеріалів й використання тільки якісних рідин та комплектуючих допоможе вам заощадити гроші на ремонті вашого автомобіля!
Безпечних вам поїздок і ніяких поломок!