Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

03.11.2017 19:42

Фарбування авто. Який барвник обрати?

фарбування авто

З кожним роком розробляється все більше унікальних формул фарб, які вражають не тільки своєю насиченістю та дивовижною палітрою кольорів, а й чудовою якістю. Якщо раніше доводилося задовольнятися невеликою різноманітністю кольорів, то зараз можна дати волю фантазії та пофарбувати машину в будь-який відтінок.

Уже багато років для фарбування автомобілів використовуються акрилові фарби та алкідна емаль. Не меншим попитом користуються нітроемалі та світлонакопичувальні фарби для фарбування певних деталей автомобіля - дисків, вітровиків та декоративних смужок. Сучасні авто фарби не можуть не тішити як власників автомобілів своєю стійкістю, так і фахівців автосервісів своєю екологічністю. Важливим фактором є і те, що такі матеріали виконують не тільки декоративні функції, але й захисні, попереджуючи утворення корозії, яка часто з'являється внаслідок взаємодії з агресивним навколишнім середовищем.

З автосервісом "Говерла" фарбування авто здійснюється швидко та якісно. Вашому вибору буде надано великий асортимент барвників, які відрізняються не тільки колірною гамою, але й еластичністю, твердістю та щільністю. Наші фахівці можуть порекомендувати найкращий варіант співвідношення ціни, захисних властивостей та колірних можливостей. При виборі фарби важливо звернути увагу, чим вище її твердість, тим вище стійкість машини до різного роду механічних пошкоджень. З недоліків можна виділити те, що на занадто твердій фарбі швидко утворюються тріщини, оскільки вона менш еластична. Фарбування є останнім етапом після рихтування авто.

Яку ж фарбу обрати?

  • Акрилові фарби користуються найбільшим попитом у власників авто. Барвник має відмінну стійкість до різних подряпин та інших механічних пошкоджень. Пофарбована поверхня має глянцевий фініш та не потребує полірування. Таким матеріалом фарбування транспортного засобу здійснюється в кілька шарів, від кількості яких і залежить вартість послуги.
  • Алкідні фарби. Поряд з акриловими барвниками не менш затребувані й алкідні емалі. Фарба має такі ж властивості, як і попередній варіант, за винятком часу висихання - в алкідної емалі він значно довший, але й ціна її нижча.
  • Порошкові фарби вважаються новинкою в світі емалей для авто. За допомогою спеціального обладнання, під високою температурою, частки барвника розплавляються та наносяться на поверхню транспортного засобу. Покриття стає однорідним та стійким. Таким шляхом можна фарбувати навіть скляні та пластикові деталі машини.
  • Барвники на водній основі не настільки поширені як попередні варіанти, але стрімко набирають популярність. В якості розчинника використовується вода. Перевагою такого способу фарбування вважається його екологічність та те, що новий шар барвника можна наносити на старий. Сохне покриття довго, але переваги пересилює недоліки.

Також у нашому автосалоні є така послуга як продаж дисків та шин.