Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

04.10.2017 14:48

Балансування кардана

ремонт кардана

Приводний вал транспортного засобу - механізм, що обертається, розташований між диференціалом і коробкою передач. Він допомагає перемикатися з холостого ходу на привід, без нього транспортний засіб ніколи б не зміг рухатися. Зазвичай несправності карданного валу розпізнаються не відразу, і з часом стан деталі погіршується. Коли вдається побачити проблему на ранній стадії, можна уникнути дорогого ремонту. Якщо ж ремонту кардана не уникнути, краще звернутися за цим в автосервіс.

Існують різні сигнали, що вказують на несправність приводного вала автомобіля.

Машина може створювати шум, якщо карданний вал несправний. Ви почуєте низький скрипучий звук, який посилюється зі збільшенням швидкості. Цей гул може повністю зникнути при русі на більш високих швидкостях і знову з'явитися, коли автомобіль сповільнюється.

Пошкоджений кардан може привести до вібрації транспортного засобу. Весь автомобіль буде тремтіти, вібрація часто посилюється з підвищенням швидкості.

Проблема з приводним валом може перешкоджати правильному обертанню коліс машини. Ви можете відчути опір шин при здійсненні різких поворотів, а також зіткнетеся з проблемами при паркуванні автомобіля, намагаючись маневрувати колесами, щоб припаркуватися в вузькі місця.

На проблему з карданним валом може вказувати універсальний шарнір, який занадто сильно обертається або взагалі не переміщається.

Важливим елементом карданного валу є хрестовина. Незважаючи на те, що ця деталь вважається найбільш надійною у всьому автомобілі, навіть вона може вийти з ладу. Хрестовина кардана призначена для гасіння опору кардана і передачі крутного моменту на колеса. Вона постійно піддається перепадам температури, впливу води і бруду, тому дуже важливо стежити за її станом, щоб своєчасно помітити поломку і вжити всіх необхідних заходів. Стирання підшипників хрестовини, постійне водіння по неякісним дорогах може призвести до поломки хрестовини кардана. Якщо ви помітили несправність, потрібно негайно звернутися в автосервіс, так як поломка такої важливої деталі може прискорити знос інших елементів машини.

Ще одним тривожним знаком може стати дисбаланс кардана, який призводить до зносу не тільки карданної передачі, але і всього транспортного засобу. Проблему можна усунути лише за допомогою балансування карданних валів. В першу чергу балансування потрібно в таких випадках: заводський брак, надмірна експлуатація автомобіля, пошкодження при ударах. Часто трапляється, що навіть новий кардан вимагає регулювання. Щоб провести балансування важливого механізму, краще звернутися до професіоналів, які проведуть якісну діагностику і усунуть проблему. Хороший стан транспортного засобу гарантує безпечну поїздку.

Такод у нас на сайті можно прочитати про то, як купити ксенон і як правильнео обрати якісний.