Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

30.08.2017 18:05

Заміна сайлентблоків

заміна сайлентблоків

Підвіска автомобіля - це досить складний механізм, який дозволяє зменшити коливання кузова і допомагає збільшити стійкість машини на дорозі. Сайлентблоки є дуже важливим агрегатом автомобіля. Деталі виконані з двох високоякісних сталевих втулок з гумою, яка забезпечує міцну конструкцію. Безшумні вставки, які використовуються в автомобілях, здатні витримати різні типи навантаження. Існують сайлентблоки передніх важелів і задньої балки, вони часто застосовуються для кріплення коробки передач і двигуна.

В середньому сайлентблоки витримують до 100 000 км пробігу і слугують для зчеплення деталей автомобільної підвіски, вони пом'якшують коливання, що передаються від одного механізму до іншого при русі автомобіля. Оцінити стан сайлентблока можна візуальним оглядом, якщо на гумовій частині ви побачите розриви і тріщини-це вірний знак того, що його пора міняти. Повільна реакція при повороті керма також несприятливий знак. Якщо ж ви почули стукіт або скрип в задній частині машини - слід замінити сайлентблоки задньої балки. Сильне зношення цих деталей призводить до відведення автомобіля на швидкості і нерівномірного стирання покривок. Чим більше ви знаєте про свій автомобіль, тим більша ймовірність того, що ви зможете впоратися з проблемами ремонту.

Поліуретан чи гума?

При заміні сайлентблоків важливо звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Поліуретанові матеріали добре поглинають удари і знижують шум. У порівнянні з гумовими, вони міцніші, внаслідок чого й прослужать довше. З недоліків можна виділити те, що ціна на поліуретанові безшумні вставки вище, але й замінювати їх не потрібно часто. Іноді вони передбачають наявність спеціальної рідини, яка використовується як еластичний елемент. Для заміни сайлентблока краще звернутися до фахівців. Правильна і надійна установка вимагає спеціальних інструментів, хорошого устаткування і компетентних рук майстра. При некоректній установці, деталі можуть швидко вийти з ладу.

Підбір сайлентблоків за розмірами

Вимірювати сайлентблок потрібно відкріпивши його від машини, щоб уникнути труднощів з внутрішнім діаметром. У сайлентблоках часто застосовуються допоміжні втулки, які зменшують повне зношування вузла кріплення. Так, наприклад, якщо ви вибрали деталь діаметром 13мм, краще взяти на 13,3мм або 13,6мм більше. За таким методом слід визначати і довжину безшумних вставок, особливо якщо вони знаходяться в області важеля.

Підтримка працездатності вашого автомобіля завжди в наших інтересах. Фахівці автосалону "Говерла" оглянуть ваш автомобіль і забезпечать все, що йому потрібно, від регулярного технічного обслуговування до великих авторемонтних послуг. Завдяки новітньому обладнанню ваш автомобіль буде в хороших руках.