Головна сторінка компанії Говерла
RU
UA

20.04.2017 18:25

Заміна сервісних ременів у автомобілі

Сервісний ремінь для авто: підготовка до заміни

Затягування строку заміни сервісних ременів може призвести до серйозних неприємностей - наприклад, до обриву одного з пасів у найнезручніший момент. А обрив, в свою чергу, тягне за собою пошкодження пов'язаних з ним механізмів. Оновити всі зношені деталі можна після комплексної перевірки фахівцями СТО. Звертаючись у автоцентр Говерла, ви гарантовано отримуєте своєчасний сервіс, професійну діагностику, плановий ремонт і заміну автозапчастин.

Ремінь генератора

 

«Свист» при підвищених навантаженнях електричної системи сигналізує про її несправність. Такий звук досить характерний, його важко сплутати з іншими автомобільними «мелодіями». Причиною неполадки може стати поганий натяг ременю автогенератора або ж його значна зношеність. Досвідчений майстер при візуальному огляді легко визначить, чи варто провести повноцінну заміну пасу чи достатньо просто збільшити його натяг. Іноді звук виникає через попадання на ремінь палива або охолоджуючої рідини. У такому випадку для усунення «музичного ефекту» досить зняти деталь і очистити її поверхню. Важливу роль також відіграє якість матеріалу, з якого виготовлено ремінь. Жорстка гума не дозволить ефективно передавати обертання, навіть якщо натяг буде відрегульований правильно. До речі, взимку під час морозів якісний пас може стати твердішим і так само видавати писк під час запуску двигуна. Хвилюватися у такому випадку не варто - після прогріву звук пропаде.

Ремінь кондиціонера і приводу вентилятора

 

Правильна та безперебійна робота кондиціонера вимагає регулярної уваги та періодичної заміни запчастин. При виборі ременя для кондиціонера важливо враховувати його розмір. Іноді, з метою економії, автолюбитель купує нові деталі, орієнтуючись на колір чи зовнішню текстуру, і не розбирається при цьому у технічних параметрах. Однак після самостійної установки невідповідного ременя може заклинити ролик компресора. У такому випадку їхати на СТО доведеться в обов'язковому порядку, але вже з набагато більшими витратами. Самодіяльність часто дорого обходиться автовласникові, тому економити на заміні просто безглуздо. Ремонтуючи кондиціонер у автосервісі Говерла, ви можете не турбуватися про безпеку і якість виконаної роботи.

 

Як і будь-яка деталь автомобіля, кожний ремінь має свій термін експлуатації. Пас приводу вентилятора також не вічний, і його необхідно періодично оновлювати. При недостатньому натягу під час роботи двигуна на високих оборотах пас починає пробуксовувати, сильно перегріватися і розшаровуватися. Надмірний натяг приводу ременя вентилятора призводить до прискореного зносу підшипника генератора, водяного насосу і натяжного ролика. Своєчасна заміна сервісного ременя вентилятора у автоцентрі Говерла - це швидка і недорога процедура, яка заощадить вам купу часу і нервів у майбутньому.

 

Ремінь гідропідсилювача керма

 

Сторонній шум і труднощі при обертанні керма свідчать про необхідність заміни ременя гідравлічної системи. Періодично, після певної кількості відкатаних кілометрів, пас зношується. Про це можуть свідчити тріщини, які добре помітні при візуальному огляді. Процедура заміни ременя ГУР досить складна, краще довірити цю справу майстрам-професіоналам. Щоб дістатися до деталі, необхідно зняти колесо, захист, послабити болти, якими зафіксований ремінь, замінити його, а потім встановити усі запчастини назад.

 

Ремонтні роботи у автосервісі Говерла - це якісне обслуговування, досвідчені майстри, а також спеціальне обладнання, яке гарантує впевненість у своєму авто і безпеку на дорозі. Записатися в чергу на СТО можна на головній сторінці нашого сайту. Приїжджайте, ми завжди раді вам допомогти!